NOVINKY

  • Zima se blíží…
  • ONLINE rezervace na odkazu Ceník ubytování
  • Wi-Fi přípojení ZDARMA
  • KRYTÝ VYHŘÍVANÝ BAZÉN ZDARMA
zobrazit novinky

Ubytování Harrachov – Krkonoše

Pension ASPEN se nachází na velmi klidném místě u lesa a přitom jen cca 300 m od samotného centra Harrachova, které nabízí nepřeberné množství služeb.

Apartmány

Apartmán A3
Google Street View

Apartmán A1 se nachází v přízemí pensionu o přibližné velikosti 30 m2. Skládá se ze dvou pokojů, předsíně a koupelny s WC. Byt je zařízen pěti lůžky, nábytkem a TV se satelitem. Z jedné strany je výhled na Čertovu horu a z druhé strany se Vám naskýtá pohled do lesa.

Apartmán A2
Google Street View

Apartmán A2 v prvním patře pensionu o přibližné velikosti 30 m2. Skládá se ze dvou pokojů, předsíně a koupelny s WC. Byt je zařízen pěti lůžky, nábytkem a TV se satelitem. Z jedné strany je výhled na Čertovu horu a skokanské můstky a z druhé strany se Vám naskýtá pohled do lesa.

Apartmán A3

Apartmán A3 ve druhém patře pensionu o přibližné velikosti 30 m2. Skládá se ze dvou pokojů, předsíně a koupelny s WC. Byt je zařízen pěti lůžky, nábytkem a TV se satelitem. Ze všech stran se Vám naskýtá pohled do lesa.

Apartmán A1 Apartmán A3 Koupelny v apartmánech

Byty

Byt F1
Google Street View

Flat 1 – tento byt v přízemí s rozlohou cca 60 m2 je velmi lákavý zvláště pro větší rodiny. Byt má celkem tři pokoje, plně vybavenou kuchyň, 2× koupelnu s WC, jídelnu a soukromou terasu s výhledem do lesa. V bytě je celkem sedm klasických lůžek plus přistýlky pro 1 – 2 osoby. V bytě je 2 x TV + Sat.

Byt F2
Google Street View

Flat 2 – druhý byt v prvním patře pensionu má rozlohu cca 55 m2 a je vybaven čtyřmi lůžky plus rozkládacím gaučem. Byt má dva samostatné pokoje, koupelnu s WC, plně vybavenou kuchyň, obývací pokoj s krbem a se vstupem na balkón s výhledem na skokanské můstky a Čertovu horu. Byt je samozřejmě vybaven nábytkem a TV se satelitem.

Byt F3

Flat 3 – třetí byt v druhém patře pensionu má rozlohu cca 55 m2 a je vybaven čtyřmi lůžky plus rozkládacím gaučem. Byt má dva samostatné pokoje, koupelnu s WC, plně vybavenou kuchyň, obývací pokoj s výhledem na skokanské můstky a Čertovu horu. Byt je samozřejmě vybaven nábytkem a TV se satelitem.

Byt F1 Byt F2 Byt F3

Výhody apartmánů a bytů Pensionu ASPEN

V celém Penzionu ASPEN jsou pokoje velmi dobře prostorově řešeny, čímž je k dispozici i několik přistýlek, které nabízíme se slevou – tím se počet lůžek na pokoji dá bez problému zvětšit. Rodinám s malými dětmi nabízíme možnost zapůjčení dětské postýlky zdarma.

Všichni ubytovaní hosté mohou využít bazén, společenskou místnost s barem, lyžárnu …